Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gezi turları için firmamız ile iletişime geçerek herhangi bir problemle karşılaşmadan turları gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle firmamızdan kiralayacağınız araçlar sayesinde gezilerin konforlu ve prestijli bir şekilde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Firma olarak bünyemizde bulundurmuş olduğumuz VİP araç filomuzda müşterilerimizin hizmetine devam ettirmekteyiz. VIP araçlarımız içerdikleri konfor ile müşterilerimizin gezilerinden memnun kalmasını sağlıyor. Ayrıca firmamız istediğiniz yerden sizleri alarak istediğiniz noktalarda gezmenizi sağlama noktasında hizmet veriyoruz.  Şoförlü veya şoförsüz olarak araç kiralama hizmeti veriyoruz. Şoförlü olarak kiralamış olduğunuz araçlarımızda müşterilerimizin istediği yerden karşılanmasına sağlamaktayız. Karşılama işleminin ardından müşterileri diledikleri yerlerde konforlu araçlarımızla gezdirmekteyiz.

VİP Araç Fiyatları

Firmamız yıllardır VIP araç kiralama konusunda hizmetlerini sürdürüyor.  Pek çok müşterimiz bizden aldığı hizmetlerden memnun kalıyor. Havaalanından transfer, misafirlerin belirli bir noktadan alınıp başka bir noktaya getirilmesi konusunda ve belirlenmiş rotada gezi düzenlemek konusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tercih edeceğiniz araçların içerisinde talep edeceğiniz artı özellikler ve şoför tercihi gibi konular araç fiyatlarında etkili olur. VİP araç tercihlerinizde müşteri memnuniyetimiz birinci önceliğimiz oluyor. Araçlarımızın içerisinde klima, karşılıklı oturma sağlanan rahat ve konforlu koltuklar, masa gibi pek çok ayrıntı düşünülmüş görür. Yapacağınız gezi turları sırasında trafik, trafikte yaşanacak sorunlar, gidilecek rota ile ilgili olarak problemler size hiçbir şekilde yansıtılmadan gezi devam ettiriliyor. Şoförlerimiz özellikle nezaket ve müşteri ile iletişim konusunda eğitim almış kişilerden seçilmektedir.

İstanbul VİP Gezi Turları

İstanbul VİP gezi turları için oldukça fazla talep olur. Özellikle yurt içinden ve yurt dışından İstanbul’a iş için gelmiş olan kişiler VİP araç tercihi isteyebiliyor. İstanbul’da yapacağınız toplantılarda misafirlerinizin istediğiniz havaalanından karşılanmasını sağlamaktayız. Bu karşılama işleminin ardından misafirlerinizin konforlu araçlar ile istediğiniz noktaya getirilmesinde de firma olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Misafirlerinizin yurtdışından gelmiş olma ihtimaline karşı olarak şoförlü VİP araç hizmetlerimizde şoförlerimiz yabancı dil eğitimi almış kişilerden seçilir. Böylelikle prestijli olarak görüşmüş olduğunuz işlerinizde misafir karşılama konusunda da prestijli bir şekilde karşılama sağlayabilirsiniz. İstanbul VİP gezi turları için firmamızı tercih edebilirsiniz. Seyahatiniz boyunca kafanız rahat, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul VİP Araç

VIP araç deyince aklımıza konfor gelir. Fakat pek çok farklı firmada VİP araçların farklı özelliklerinden söz edebiliriz. Firmamız ile ise VİP araç konusunda seçmiş olduğu markalarıyla müşterilerinin prestijine prestij katmayı hedeflemiştir. İstanbul VİP araç tercihlerinizde firmamızı tercih ederek memnuniyet kazanabilirsiniz. 7/24 firmanız ile iletişim kurarak araç kiralama ile ilgili tercihlerinizi yapabilirsiniz. İstanbul içinde veya İstanbul dışında VİP araçlarımızı kullanmayı talep edebilirsiniz. Aracı kendiniz kullanmak istemezseniz şoför tercihleriniz ile de VİP araç konusunda konforlu bir hizmet almanız mümkündür. Sizlerde VİP araç tercihleriniz için firmamızın iletişim numaralarından veya internet sitesinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

istanbul şoförlü araç kiralama
şehirler arası vip transfer

sabiha gökçen havalimanı vip transfer
vito kiralama fiyatı
şöförlü vito kiralama fiyat
mercedes vito günlük kiralama fiyat
anadolu yakası şoförlü araç kiralama
günlük şoförlü merecedes vito vip kiralama
özel şöförlü araç kiralama istanbul
istanbul havalimanı transfer
şehirler arası vip taşımacılık
istanbul airport transfer
şöförlü araç kiralama
soforlu arac kiralama
airport transfer istanbul
kiralık şoförlü araç kiralama
şöförlü araç kiralama fiyatları
vip araba kiralama
mercedes vito kiralama
şöförlü araba
şöförlü vito kiralama
soforlu vito kiralama
şöförlü araç
kiralık vito
vip araç kiralama
vip minibüs kiralama
vip kiralama
şöförlü vip kiralama
vip vito kiralama

vip kiralama istanbul
havalimanı transfer
vip transfer istanbul
mercedes vito vip kiralama
istanbul havalimanı vip transfer
şehirler arası şoförlü araç kiralama
şehirler arası transfer
vip minibüs kiralama fiyat
vito günlük kiralama
havaalanı vip transfer
şöförlü vip minibüs kiralama
şehirler arası şöförlü araç kirala fiyatları
İstanbul Bodrum Transfer
İstanbul Göcek Transfer
İstanbul Dalaman Transfer
İstanbul Fethiye Transfer
İstanbul Datça Transfer
İstanbul İzmir Transfer
İstanbul Çeşme Transfer
İstanbul Alaçatı Transfer
İstanbul Kuşadası Transfer
İstanbul Didim Transfer
İstanbul Balıkesir Transfer
İstanbul Ayvalık Transfer
İstanbul Antalya Transfer
İstanbul Kemer Transfer
İstanbul Kalkan Transfer
İstanbul Manavgat Transfer
İstanbul Ankara Transfer

Animodes © All Rights Reserved.

Call Now Button
EnglishGermanTurkish