Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Havalimanı transferleri konusunda firmamız oldukça garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunar. Havaalanında uçağınız indiği saatte karşılanma olarak hizmetimiz başlar. Havaalanı transferinde özellikle misafirlerinizin karşılanmasını talep ediyor iseniz şoförlerimiz pankart aracılığı ile misafirlerinizin karşılanmasını sağlar. Hoşgörü ve nezaket kuralları ile ilgili eğitimleri almış olan şoförlerimiz misafirlerinizi memnun etme konusunda başarılı bir şekilde hizmetlerini gerçekleştiriyor. Havaalanı transferleri için tercih etmiş olduğumuz araçlarımız oldukça kaliteli araçlardır. Araçların sanayi bakımları, sigorta bakımları ve gerekli olan bütün belgeleri resmi kurumlarca onaylanmış şekilde hazır bulunur.

Havalimanı VİP Transfer Fiyatları

VİP kategorisinde sunmuş olduğumuz araç seçeneklerimizde pek çok ayrıntı konforunuz için düşünülmüştür. Araç içerisinde karşılıklı koltuklar, klima, masa gibi pek çok ayrıntı bulunur. Yolculuk boyunca herhangi bir şeyden etkilenmemeniz adına şoförlerimiz bütün trafik kurallarına ve yolların bulunması konusuna hakim şekilde işlerini sürdürür.  Havaalanı VIP transfer hizmeti için bizi tercih ettiğiniz zaman yol bulunup bulunmaması, trafikte kalma, kötü hava koşullarında herhangi bir kaza endişesi ile karşılaşmanız mümkün değildir. Şoförlerimiz bütün bu konular ile ilgili eğitimlerini almış kişilerden oluşur. Havaalanı VIP transfer fiyatları ise talep etmiş olduğunuz hizmetlere göre değişebilir.

Havalimanı VİP Taksi

Havaalanı VIP taksi hizmeti talep eden müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde araçlarımız bulunur. VIP araç filomuzda VIP Taksi hizmeti de bulunmaktadır. Özellikle özel misafirlerinizi karşılamak için prestijli bir karşılama talebiniz bulunuyor ise firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Havalimanından almış olduğumuz misafirlerinizi istediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde iletmek birinci önceliğimizi oluşturuyor. Ayrıca yabancı misafirlerin VIP araçlar ile karşılanmasını istiyor iseniz yabancı dil eğitimi almış olan şoförlerimiz onların herhangi bir yabancılık çekmelerine sebebiyet vermeden konforlu ve iletişim halinde istediğiniz yere misafirlerinizi getiriyor. VİP taksi konusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden tam not alan firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Havaalanı Transfer Fiyatları

İstediğiniz havaalanından alınan misafirleriniz ulaşmasını istediğiniz yere ulaşmasını istediğiniz saatte güvenli bir şekilde getirilir. Havaalanı transfer fiyatları ise gerçekleştireceğimiz hizmetin içeriğindeki bazı ayrıntılara göre farklılık gösterebilir. İstanbul içerisinde havaalanından alınıp yine İstanbul içerisinde bir yere getirilmesini istediğiniz hizmetteki fiyatlar ile İstanbul’daki herhangi bir havaalanından alınıp yakın şehirlere getirmesini istediğiniz hizmetlerdeki fiyatlar farklılık gösterebilir. Ayrıca kiralayacağınız araç, şoförlü veya şoförsüz tercihlerinizde fiyatlarda oldukça etkilidir. VİP araçlarımız ortalama 9 kişilik kapasiteye göre hizmet veriyor. Fakat daha az kapasiteli saraçlar tercih ederseniz bu durumda yine fiyatlara etki eder. Sizlerde VİP araç ile konforlu bir transfer hizmeti almak istiyorsanız veya misafirlerinizin güvenilir ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere getirilmesini istiyorsanız muhakkak firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sadece transfer hizmetinin keyfini yaşarken bütün problemler firmamız tarafından kontrol altına alınmaktadır. Size sadece aldığınız hizmetin keyfini sürmek kalıyor.

 

istanbul şoförlü araç kiralama
şehirler arası vip transfer

sabiha gökçen havalimanı vip transfer
vito kiralama fiyatı
şöförlü vito kiralama fiyat
mercedes vito günlük kiralama fiyat
anadolu yakası şoförlü araç kiralama
günlük şoförlü merecedes vito vip kiralama
özel şöförlü araç kiralama istanbul
istanbul havalimanı transfer
şehirler arası vip taşımacılık
istanbul airport transfer
şöförlü araç kiralama
soforlu arac kiralama
airport transfer istanbul
kiralık şoförlü araç kiralama
şöförlü araç kiralama fiyatları
vip araba kiralama
mercedes vito kiralama
şöförlü araba
şöförlü vito kiralama
soforlu vito kiralama
şöförlü araç
kiralık vito
vip araç kiralama
vip minibüs kiralama
vip kiralama
şöförlü vip kiralama
vip vito kiralama

vip kiralama istanbul
havalimanı transfer
vip transfer istanbul
mercedes vito vip kiralama
istanbul havalimanı vip transfer
şehirler arası şoförlü araç kiralama
şehirler arası transfer
vip minibüs kiralama fiyat
vito günlük kiralama
havaalanı vip transfer
şöförlü vip minibüs kiralama
şehirler arası şöförlü araç kirala fiyatları
İstanbul Bodrum Transfer
İstanbul Göcek Transfer
İstanbul Dalaman Transfer
İstanbul Fethiye Transfer
İstanbul Datça Transfer
İstanbul İzmir Transfer
İstanbul Çeşme Transfer
İstanbul Alaçatı Transfer
İstanbul Kuşadası Transfer
İstanbul Didim Transfer
İstanbul Balıkesir Transfer
İstanbul Ayvalık Transfer
İstanbul Antalya Transfer
İstanbul Kemer Transfer
İstanbul Kalkan Transfer
İstanbul Manavgat Transfer
İstanbul Ankara Transfer

Animodes © All Rights Reserved.

Call Now Button
EnglishGermanTurkish