Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Havalimanı transferleri konusunda firmamız oldukça garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunar. Havaalanında uçağınız indiği saatte karşılanma olarak hizmetimiz başlar. Havaalanı transferinde özellikle misafirlerinizin karşılanmasını talep ediyor iseniz şoförlerimiz pankart aracılığı ile misafirlerinizin karşılanmasını sağlar. Hoşgörü ve nezaket kuralları ile ilgili eğitimleri almış olan şoförlerimiz misafirlerinizi memnun etme konusunda başarılı bir şekilde hizmetlerini gerçekleştiriyor. Havaalanı transferleri için tercih etmiş olduğumuz araçlarımız oldukça kaliteli araçlardır. Araçların sanayi bakımları, sigorta bakımları ve gerekli olan bütün belgeleri resmi kurumlarca onaylanmış şekilde hazır bulunur.

Havalimanı VİP Transfer Fiyatları

VİP kategorisinde sunmuş olduğumuz araç seçeneklerimizde pek çok ayrıntı konforunuz için düşünülmüştür. Araç içerisinde karşılıklı koltuklar, klima, masa gibi pek çok ayrıntı bulunur. Yolculuk boyunca herhangi bir şeyden etkilenmemeniz adına şoförlerimiz bütün trafik kurallarına ve yolların bulunması konusuna hakim şekilde işlerini sürdürür.  Havaalanı VIP transfer hizmeti için bizi tercih ettiğiniz zaman yol bulunup bulunmaması, trafikte kalma, kötü hava koşullarında herhangi bir kaza endişesi ile karşılaşmanız mümkün değildir. Şoförlerimiz bütün bu konular ile ilgili eğitimlerini almış kişilerden oluşur. Havaalanı VIP transfer fiyatları ise talep etmiş olduğunuz hizmetlere göre değişebilir.

Havalimanı VİP Taksi

Havaalanı VIP taksi hizmeti talep eden müşterilerimizin taleplerini karşılayacak şekilde araçlarımız bulunur. VIP araç filomuzda VIP Taksi hizmeti de bulunmaktadır. Özellikle özel misafirlerinizi karşılamak için prestijli bir karşılama talebiniz bulunuyor ise firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Havalimanından almış olduğumuz misafirlerinizi istediğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde iletmek birinci önceliğimizi oluşturuyor. Ayrıca yabancı misafirlerin VIP araçlar ile karşılanmasını istiyor iseniz yabancı dil eğitimi almış olan şoförlerimiz onların herhangi bir yabancılık çekmelerine sebebiyet vermeden konforlu ve iletişim halinde istediğiniz yere misafirlerinizi getiriyor. VİP taksi konusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde müşterilerimizden tam not alan firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Havaalanı Transfer Fiyatları

İstediğiniz havaalanından alınan misafirleriniz ulaşmasını istediğiniz yere ulaşmasını istediğiniz saatte güvenli bir şekilde getirilir. Havaalanı transfer fiyatları ise gerçekleştireceğimiz hizmetin içeriğindeki bazı ayrıntılara göre farklılık gösterebilir. İstanbul içerisinde havaalanından alınıp yine İstanbul içerisinde bir yere getirilmesini istediğiniz hizmetteki fiyatlar ile İstanbul’daki herhangi bir havaalanından alınıp yakın şehirlere getirmesini istediğiniz hizmetlerdeki fiyatlar farklılık gösterebilir. Ayrıca kiralayacağınız araç, şoförlü veya şoförsüz tercihlerinizde fiyatlarda oldukça etkilidir. VİP araçlarımız ortalama 9 kişilik kapasiteye göre hizmet veriyor. Fakat daha az kapasiteli saraçlar tercih ederseniz bu durumda yine fiyatlara etki eder. Sizlerde VİP araç ile konforlu bir transfer hizmeti almak istiyorsanız veya misafirlerinizin güvenilir ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere getirilmesini istiyorsanız muhakkak firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Sadece transfer hizmetinin keyfini yaşarken bütün problemler firmamız tarafından kontrol altına alınmaktadır. Size sadece aldığınız hizmetin keyfini sürmek kalıyor.

 

Call Now Button
EnglishGermanTurkish